Pozició kereső

Az ÁllásHollandia holnap hollandiai munkalehetőségeket kínál. Az ÁllásHollandia a munkaszerződésen túl segít a nyelvtanulásban és a lakhatásban is.

Töltse fel önéletrajzát!

Én mit szeretnék, te mit nyújtasz nekem, mi mit érünk el együtt...! Töltse fel önéletrajzát, hogy Önre találhassanak!

...a részletekért olvasd el az önéletrajzi segédletet

Gyermekgyógyászati fogorvos

(A jelentkezéshez be kell lépnie.)

FAQ

Az álláshirdetés részletei

Pozicíó:Gyermekgyógyászati fogorvos
Munkaidő:teljes munkaidőben
Feladatok:Modern gyermekgyógyászati rendelőbe keresünk fogorvost. Kellemes munkalégkör, team-munka, a rendelőben több fogorvos is dolgozik. Ingyenes holland nyelvtanfolyamot biztosítunk.
Elvárások:
Előnyök:
Szakmai tapasztalat:legalább 3 év tapasztalat gyerekek kezelésében
Végzettség: Fogorvosi végzettség
Nyelvtudás:angol
Munkavégzés helye:Netherlands, Twente region

Kiket keresünk?
Gyakorlott fogorvost. A praxisban különféle fogászati beavatkozásokat kell elvégezni, rugalmas munkaidőben.

Bérezés
A bruttó bér €50.000 - €65.000, a képzettség és a tapasztalat arányában, teljes munkaidőben.

Hogyan lehet jelentkezni?
Regisztráljon és töltse fel önéletrajzát és kattintson a JELENTKEZEM gombra.

FAQ

Lépjen be vagy regisztráljon

Elfelejtette a jelszavát?

Az állásokra való jelentkezéshez regisztráció szükséges.

Hírlevél